Problema enervanta.

Folosiţi acest forum pentru a discuta problemele apărute în timpul folosirii forumului phpBB 3.2.x.
Reguli forum
Aveti o problema si vreti sa primiti ajutor? Click aici ! Nu uitati si de regulamentul forumului !
Winterfall2
Nou venit
Nou venit
Versiune: phpbb 3.2
MOD: Nu
Server: Windows
Nivel phpBB: Mediu
Nivel php: Mediu

Problema enervanta.

Mesaj de Winterfall2 » 08-Feb-2018, 21:40:28

Salutare!

Am instalat în această seară phpbb 3.2.2 pentru serverul meu , totul ok , instalarea a mers ca și unsă doar că este o problemă care nu-mi dă pace , absolut deloc.. am tot încercat să-l re-instalez iarăși și iarăși crezând că problema ar fi de la intalare dar nu , nu este. Este vorba deste o problemă de care mă tot lovesc la LOG-IN , mai exact când dau LOG-OUT după instalare și încerc să mă loghez cu contul făcut la instalare dar ce să vezi .. ?! nu funcționează. Aceiași problemă o am și la înregistrare , nu pot creea un cont..

Nu știu de la ce-ar putea fi dar aștept răspunsul vostru , poate mă puteți lămuri..

Vă mulțumesc!

Sylver Cheetah 53
Membru cu statut special
Membru cu statut special
Versiune: 3.0.14
MOD: Da
Server: Windows
Nivel phpBB: Experimentat
Nivel php: Puţin experimentat

Re: Problema enervanta.

Mesaj de Sylver Cheetah 53 » 09-Feb-2018, 07:48:49

Cum adică nu poţi crea un cont? Îţi dă vreo eroare? Poate sunt oprite înregistrările via Panoul administratorului.
Pune un link cu forumu' tău să vedem despre ce e vorba.
My Forum ||►My Blog ||►My MODs
Mîndru că sînt ateu!

Scrie răspuns

Înapoi la “3.2.x Funcţionare”